27. doroczna konferencja CEEMAN

W dniach 25-27 września 2019 r. we Wrocławiu odbędzie się 27. doroczna konferencja CEEMAN. Współorganizatorem i gospodarzem wydarzenia będzie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
27th-cac_logo_s
Zamysłem dorocznych konferencji CEEMAN jest poznanie realiów biznesowych, politycznych i społecznych kraju goszczącego (w tym poprzez wizyty w firmach, warsztaty eksperymentalne, panele biznesowe) oraz dyskusje implikacji, najlepszych praktyk i współpracy w obszarze rozwoju zarządzania (wystąpienia dotyczące edukacji biznesowej, panele międzynarodowe, dyskusje przy okrągłym stole i warsztaty). Zorganizowane zostaną również imprezy towarzyszące, takie jak sesje przedkonferencyjne, indywidualne spotkania doradcze Dean2Dean, sesja IQA CEEMAN, doroczne spotkanie CEEMAN oraz ceremonia wręczenia nagród CEEMAN.

Roboczy tytuł konferencji brzmi "Re-Connecting Business and Business Education". Wszelkie sugestie i pomysły dotyczące poszczególnych sesji, prelegentów i formatu konferencji głównej i / lub wydarzeń przedkonferencyjnych są mile widziane i powinny zostać przesłane do Olgi Veligurskiej, dyrektor CEEMAN, pod adresem olga.veligurska@ceeman.org.

Krótki film z wrażeniami z ostatniej dorocznej konferencji CEEMAN, współorganizowanej przez Uniwersytet Nowego Jorku w Pradze w ub. roku znaleźć można TUTAJ.