Kontakt

cwm_logo_cb_obc_400


Dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej

dr Anna H. Jankowiak, prof. UEW
e-mail: anna.jankowiak@ue.wroc.pl
bud. A, pok. 18

Sekretariat:
e-mail: international@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 836
fax +48 (71) 36 90 679
bud. A, pok. 17

Sekcja ds. Wsparcia Obcokrajowców – Welcome Center

Julia Majewska
e-mail: julia.majewska@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 601
bud. A, pok. 13a

Sekcja Mobilności Międzynarodowej

Kierownik Sekcji
Uczelniany Koordynator Programu Erasmus
mgr Iwona Przyłęcka
e-mail: iwona.przylecka@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 151
bud. A, pok. 16

Pracownicy:
mgr Małgorzata Mazurek
e-mail: malgorzata.mazurek@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 128
bud. A, pok. 27

mgr Maria Thompson
e-mail: maria.thompson@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 131
bud. A, pok. 27

mgr Kamila Tworek
e-mail: kamila.tworek@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 927
bud. A, pok. 16

mgr Joanna Tyburczy
e-mail: joanna.tyburczy@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 131
bud. A, pok. 27

Sekcja ds. Obsługi Administracyjnej i Finansowej

Kierownik Sekcji
mgr Tomasz Pasich
e-mail: tomasz.pasich@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 861
fax +48 (71) 36 72 784
bud. A, pok. 16

Sekcja ds. Akredytacji i Kontaktów Międzynarodowych

Kierownik Sekcji
dr Maria Knecht – Tarczewska
e-mail: maria.knecht-tarczewska@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 984
bud. A, pok. 204

Pracownicy:
dr hab. Anna Marciszewska, prof. UEW
e-mail: anna.marciszewska@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 415
bud. B, pok. 7a

dr Dariusz Garczyński
e-mail: dariusz.garczynski@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 357
bud. A, pok. 204

mgr Klaudia Stawska
e-mail: klaudia.stawska@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 387
bud. A, pok. 204

mgr Karolina Brożyna
e-mail: karolina.brozyna@ue.wroc.pl
tel. +48 (71) 36 80 387
bud. A, pok. 204


Napisz do nas

Pola oznaczone jako * są wymagane.

Formularz kontaktowy
Podaj wynik działania
1025!

zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem