ERASMUS OCZAMI STUDENTÓW - spotkanie online

"ERASMUS OCZAMI STUDENTÓW"
7 lutego 2022, godzina 15:00, online

Sekcja Mobilności Międzynarodowej przy Centrum Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza na spotkanie poprzedzające rekrutację na wyjazdy na studia w ramach Programu Erasmus+ 2022/2023.

Podczas spotkania studenci naszego Uniwersytetu podzielą się swoimi wrażeniami z udziału w wymianie, opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych ze studiami za granicą, udzielą wielu cennych rad i z pewnością zachęcą do skorzystania z możliwości wyjazdu, jaką oferuje Uczelnia.

Spotkanie ONLINE odbędzie się na platformie Teams, w poniedziałek 7 lutego o godzinie 15:00.