Dodatkowa rekrutacja do Programu Erasmus+

Drodzy Studenci!

Zapraszamy do wzięcia udziału w dodatkowej rekrutacji do Programu Erasmus+!
Rekrutacja dotyczy wyjazdów na semestr letni roku akademickiego 2022/2023.

Do dnia 04.11.2022 w Biurze Sekcji Mobilności Międzynarodowej (bud. A pok. 27) prosimy składać komplet trzech dokumentów:
  1. Zaświadczenie o średniej ocen ze wszystkich ukończonych semestrów, pobrane z Dziekanatu w wersji papierowej. Na zaświadczeniu należy dopisać numer telefonu do kontaktu.
  2. Wydrukowane i podpisane własnoręcznie Oświadczenie RODO - wzór dostępny TUTAJ.
  3. List motywacyjny w języku polskim, zaadresowany do Sekcji Mobilności Międzynarodowej, ze wskazaniem dwóch konkretnych uczelni, na które chcą Państwo aplikować.
Lista dostępnych miejsc:
wolne_miejsca_3_rekrutacja

Przypominamy, że do dodatkowej rekrutacji mogą przystąpić studenci ze średnią ocen min. 4,0.

Na wymianę w ramach Programu Erasmus+ może wyjechać osoba, która jest co najmniej na 2. roku studiów licencjackich lub 2. semestrze studiów magisterskich uzupełniających/doktoranckich.

Decyduje wysokość średniej ocen a nie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Sekcja Mobilności Międzynarodowej