Erasmus+ BIP: Zaproszenie na dofinansowane warsztaty przedsiębiorczości w Finlandii

Erasmus+ BIP: Zaproszenie na dofinansowane warsztaty przedsiębiorczości w Finlandii

Serdecznie zapraszamy studentów do udziału w 19-tych międzynarodowych warsztatach COEUR Idea Generation Workshop, “Tourism of Happiness”, Porvoo, Finlandia, 9-15.09.2023. Program jest realizowany w ramach Erasmus+ Blended Intensive Programme.

Celem warsztatów, w których wezmą udział studenci z Finlandii, Niemiec, Polski, Szkocji i goście ze świata, a także trenerzy i przedsiębiorcy, jest wypracowanie koncepcji biznesowych związanych ze zrównoważoną turystyką.

Uczestnicy warsztatów wzmocnią w ten sposób swoje kompetencje twórcze, przedsiębiorcze oraz związane z pracą w interkulturowym zespole, otrzymując certyfikat oraz 5 ECTS.
Warunki udziału w warsztatach obejmują:
1) Bycie w okresie warsztatów (wrzesień 2023) aktywnym studentem studiów licencjackich UEW
2) Złożenie do 28.04 wypełnionego podania wraz z potwierdzonym przez dziekanat zaświadczeniem o średniej ocen (nie niższej niż 4,0)
3) Wniesienie w podanym przez organizatorów terminie (31.05) opłaty 350 EUR na pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia w trakcie trwania warsztatów
4) Opłacenie we własnym zakresie transportu na miejsce warsztatów
5) Studenci zakwalifikowani do udziału (maksymalnie 7 osób) podpiszą do końca czerwca umowę Learning Agreement i otrzymają z Uczelni grant w wysokości 490 EUR na dofinansowanie kosztów uczestnictwa i transportu.

Podania należy składać osobiście u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ Pani Iwony Przyłęckiej bud. A1, pok. 16, do 28.04.
Więcej informacji o warsztatach można uzyskać, kontaktując się z partnerem projektu COEUR, drem Tomaszem Dyczkowskim (Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl)

COEUR 2023 Erasmus+ BIP application form

COEUR 2023 Prospectus