Międzynarodowy sukces naszej studentki uczestniczącej w wymianie programu ERASMUS+

Z dumą informujemy, iż Nicole Dziurman, studentka kierunku Zarządzanie, osiągnęła globalny sukces w trakcie wymiany międzynarodowej programu ERASMUS+ studiując na uczelni EDEM: Escuela de Empresarios w Walencji.

Global Student Challenge 2023

Zespołowy projekt, w którym brała udział Nicole Dziurman, zdobył pierwsze miejsce w konkursie Global Student Challenge organizowanym przez Babson College. Tym samym zespół wygrał udział w bootcampie organizowanym w Bostonie.

W konkursie wzięło udział ponad 2500 studentów i 730 projektów z całego świata, co podkreśla wagę osiągnięcia naszej studentki!

Jak powiedziała Nicole Dziurman: „Wymiana ERASMUS+ naprawdę niesamowicie odmieniła moje życie”.

Zachęcamy wszystkich studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do udziału w wymianie ERASMUS+. Po więcej informacji o zasadach wymiany ERASMUS+ zapraszamy na stronę Programu Erasmus+ oraz do Centrum Współpracy Międzynarodowej (pokój 27 A1).

Więcej szczegółów o konkursie Global Student Challenge można znaleźć pod tym adresem.

erasmus-nicole-dz