Studia w ramach Programu Erasmus+ – rekrutacja

Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza rekrutację na studia w ramach Programu Erasmus+ w semestrze zimowym 2024/2025 lub letnim 2024/2025.

Wyjazd ze stypendium Erasmus+ jest możliwy do następujących uczelni partnerskich:
  • Japonia: Kanagawa University (jedno miejsce)
  • Kanada: Saint Mary’s University (jedno miejsce)
  • Bośnia i Hercegowina: School of Economics and Business Sarajevo (SEBS), University of Sarajevo (dwa miejsca).
Studenci biorący udział w wymianie zwolnieni są z czesnego za studia w uczelni partnerskiej. Dodatkowo zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium Erasmus+ na czas pobytu nieprzekraczający 5 miesięcy (150 dni).

Wymagane dokumenty:
  • zaświadczenie o wysokości średniej ze wszystkich semestrów ukończonych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (minimalna wymagana średnia wynosi 4.0),
  • list motywacyjny w języku polskim oraz angielskim,
  • studenci chcący aplikować o wyjazd do Japonii proszeni są dodatkowo o przedłożenie zaświadczenia o uczestnictwie w kursie języka japońskiego organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
Komplet dokumentów prosimy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ mgr Iwony Przyłęckiej do dnia 27 października 2023 r. do godz. 12:00.

Formularz aplikacyjny

red. s