International Mobility Fairs 2024

poziom_

Centrum Współpracy Międzynarodowej z wielką przyjemnością ogłasza nadchodzące wydarzenie - International Mobility Fairs 2024, czyli Międzynarodowe Targi Mobilności, które trwać będą już od 27 do 29 lutego 2024 roku.

International Mobility Fairs 2024 to trzydniowe święto, które przeniesie nas w świat międzynarodowej wymiany edukacyjnej. To okazja do spotkania się z gośćmi z uczelni partnerskich z zagranicy oraz poznanie studentów przyjeżdżających z różnych krajów i uczelni na całym świecie. Wydarzenie to ma na celu wzmocnienie naszej istniejącej współpracy z uczelniami partnerskimi, danie szansy naszym studentom na zapoznanie się z ofertą uczelni zagranicznych oraz zintegrowanie się ze studentami przyjeżdzającymi na nasz Uniwersytet.

W programie przewidziano jeden dzień na Targi Główne –  28 lutego (środa), kiedy to nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia i kiedy będziemy mieli okazję bliżej poznać ofertę uczelni zagranicznych.

W pozostałe dni tj. 27 i 29 lutego – przygotowaliśmy dla naszych gości specjalny program spotkań na naszej Uczelni, w tym City Tour po Wrocławiu czy wycieczkę po kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego.

CWM zaprasza wszystkich pracowników UEW oraz studentów do zarezerwowania sobie terminu w kalendarzu. Więcej, szczegółowych informacji już wkrótce.

Do zobaczenia na International Mobility Fairs 2024!