International Gate - Ekspertki i Eksperci Erasmusa

international-gate-plansza

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową inicjatywą o nazwie International Gate, w ramach której Centrum Współpracy Międzynarodowej będzie informowało o działaniach związanych z realizacją Planu Umiędzynarodowienia UEW. W International Gate będziemy prezentować wywiady, podcasty, debaty międzynarodowe, opisywać procesy akredytacyjne i korzyści z tego płynące, przedstawiać nowe uczelnie partnerskie oraz możliwości uczestnictwa w mobilności międzynarodowej.

Pierwszym działaniem w ramach International Gate jest powołanie Zespołu Ekspertek i Ekspertów Programu Erasmus. Działalność Ekspertek i Ekspertów Erasmus będzie miała charakter doradczy dla nauczycieli akademickich oraz pracowników administracyjnych zainteresowanych uczestnictwem w mobilności międzynarodowej w ramach Programu Erasmus+. Nasze Ekspertki i Eksperci to osoby z ogromnym doświadczeniem w zakresie wymiany międzynarodowej, którzy zadecydowali się podzielić swoją wiedzą ze społecznością Uczelni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Ekspertkach i Ekspertach oraz do bezpośredniego kontaktu.

Zespół powołano z inicjatywy prof. dr hab. Bogusławy Drelich-Skulskiej, Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy z Zagranicą. W skład zespołu wchodzą:
CWM pozyskało w tym roku rekordowe środki finansowe - ponad 1,5 mln EUR do wykorzystania na mobilności pracowników i studentów. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.