Ekspertki i Eksperci Programu Erasmus

grafiki.ai_1a
Z inicjatywy Pani prof. Bogusławy Drelich – Skulskiej, Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy z Zagranicą powołano na naszej Uczelni zespół Ekspertek i Ekspertów Programu Erasmus.  Zaproszenie do objęcia tej funkcji przyjęły następujące osoby:
dr hab. Joanna Harasym, prof. UEW,
dr Magdalena Bywalec, prof. UEW,
dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW,
dr Piotr Luty,
mgr Kamila Tworek.

Działalność Ekspertek i Ekspertów Erasmus będzie miała charakter doradczy dla nauczycieli akademickich oraz pracowników administracyjnych zainteresowanych uczestnictwem w mobilności międzynarodowej w ramach Programu Erasmus+. Nasze Ekspertki i Eksperci to osoby z ogromnym doświadczeniem w zakresie wymiany międzynarodowej, którzy zadecydowali się podzielić swoją wiedzą ze społecznością Uczelni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Ekspertkach i Ekspertach oraz do bezpośredniego kontaktu.

CWM pozyskało w tym roku rekordowe środki finansowe - ponad 1,5 mln EUR do wykorzystania na mobilności pracowników i studentów. Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Magdalena Bywalec
Joanna Harasym