Międzynarodowa mobilność pracowników - Program Erasmus

W ramach nowego cyklu International Gate zapraszamy do obejrzenia rozmowy Pani prof. Bogusławy Drelich – Skulskiej, Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy z Zagranicą z Panią Iwoną Przyłęcką, Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus z Centrum Współpracy Międzynarodowej. Tematem rozmowy są możliwości mobilności międzynarodowej pracowników UEW w ramach programu Erasmus, który jest prowadzony na naszej Uczelni od 1999 r. ​​​​​​​

​​​​​​​W tym roku CWM pozyskało rekordowe środki finansowe dzięki czemu UEW dysponuje ponad 1,5 mln EUR do wykorzystania na mobilności pracowników i studentów. Zainteresowanych udziałem w mobilności – zarówno nauczycieli akademickich, jak i pracowników administracyjnych zapraszamy do kontaktu z pracownikami Sekcji Mobilności Międzynarodowej, budynek A pokój 16.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Programu Erasmus.

Wielu cennych wskazówek udzielą Państwu również członkowie zespołu Ekspertów Erasmus.